אתר הכרויות דיסקרטי

אתר הכרויות דיסקרטי

יש קודים של התנהגות אוניברסליים. יתכן שהדברים נשמעים לכם בומבסטיים מדי, או סוג של קלישאה, אבל כל מלה חקוקה בסלע. מרבית בני האדם חוטאים במידת השפיטה של מי שהם רואים פעם ראשונה, על סמך איך שהם נראים חיצונית. תודו על האמת, מדובר אודות נטייה די שטחית למדי. כדאי שתפנימו, כי התנהגות זאת עשויה מאוד להיות לרעתכם. כאשר גבר נכנס לתוך אתר הכרויות דיסקרטי, וכל מה שמעניין אותו מתבטא בחיפוש הבחורה הכי סקסית, הוא חוטא לנשים האיכותיות בעיקר. מה שמעניין את הנשים בא לידי ביטוי בכך שהן מעוניינות שיעריכו אותן. בהתאם לקווי האופי שלהם, וממש לא בהתאם לתמונות הפרופיל שלהן. ואין עסקינן רק בנשים שאינן נראות טוב, כי אם גם ביפות והסקסיות שמבניהן. אומנם ניתן למצוא כיום נשים מדהימות באתרי היכרויות דיסקרטיים, אבל יש לצלוח את ההיכרות. ועל כל זאת ועוד, במאמר שלפניכם.

מה חשוב שתדעו על המנויים של אתר הכרויות דיסקרטי?

כאשר אתם מתוודעים לבני זוג חדשים, מתוך אתר הכרויות דיסקרטי, זה או אחר, כדאי שתוודאו מבעוד מועד כיצד הסתיים הקשר הזוגי של מושא הפרויקט הנוכחי שלכם. במידה והוא ישמיץ את בני זוגו ממקודם, או שיטילו על עצמם את כל האחריות לסיום מערכת היחסים, תדעו שמדובר על אור אדם מבחינתכם. כדי לוודא שההיכרות תהיה באתר באמת דיסקרטי, מי שישיב לכם שהיחסים האחרונים הסתיימו מכיוון שכל אחד פנה לכיוון שונה, או לחלופין שהייתה הסכמה הדדית לסיום הקשר, צלח את המבחן הראשוני. בהיכרות דיסקרטית יש חשיבות פחות לתוצאה של כאן ועכשיו, ויותר לעניין הדרך עצמה. ניתן למצוא כיום המון אתרים ברשת האינטרנט, שעניינם לתור אך ורק אחר סקס אדיר מזדמן. חלק מהם, דורשים לעשות מנוי בתשלום, כאשר בחלקם שני בני הזוג צריכים לשלם דמי מנוי, ואילו ערוצי הג'נטלמניות מייתרים את הנשים מתשלום.

מדוע בהרשמה לאתר הכרויות דיסקרטי יש לגלות קורטוב של הומור?

לכל מי מבינכם שנמצאים בקשר זוגי מחייב, כמו גם לנשואים מבינכם, ואתם מחפשים קשר בלי מחויבות – כדאי שתחפשו אתר הכרויות דיסקרטי. מדובר על אתרים שניתן לסמוך על שמירת האנונימיות בהם, אשר מתרכזים בנישה של "בני אדם תפוסים". אף באתרים מסגנון כזה אתם מחויבים למלא כרטיס תדמיתי על עצמכם, עם אפיונים כלליים. כמו לדוגמה – מאיזה עיר אתם בארץ, האם אתם זכרים או נקבות, תאריך לידה, תמונה וכיוצא בזאת. כמובן, שאם אתם רוצים לשמור על הפרטיות שלכם, אל תרשמו פרטים אמתיים של הכתובת שלכם. ובוודאי שאל תעלו לאתר תמונה אמתית שלכם. למען ההגינות, מומלץ שלא תעלו בכלל תמונה.