הכרויות דיסקרטיות

הכרויות דיסקרטיות

פעם, לפני עידן האינטרנט וכל ההתפתחות של הטכנולוגיה, בני אדם הכירו האחד את השניה בשיטות המסורתיות, על ידי פגישה אקראית. פגישה של כמה רגעים, שהפכה אותם לקסומים, וראו כי טוב, ואז נוצרו מערכות יחסים. רציניות או לאו. אנשים יכלו להיפגש באירוע משפחתי, בחנות המקומית, בתחנת האוטובוס, ובאופן כללי – בכל מקום. בעידן המודרני, אין כבר כמעט זכר להיכרויות מסוג זה. כל מי שמחפש קשר, ולא משנה מה מטרתו, מחפש את החצי השני שלו בצורה מקוונת. קל וחומר כאשר מדובר על בריות שמעוניינים, מסיבה זאת או אחרת, להישאר באלמוניותם. כיום אפשר למצוא שפע של הכרויות דיסקרטיות. אם זה רק למטרות סקס מזדמן או לצורך עיסוי מפנק, ואם זה לשם קיום מערכת יחסים אקראית, שאיננה מחייבת את אף אחד מהצדדים.

המלצות ליישום הכרויות דיסקרטיות

למי מבינכם שעוד לא התנסה, כדאי שתדעו שלא כל אתר אינטרנט יציע בפניכם הכרויות דיסקרטיות או דירות דיסקרטיות . לפיכך, אספנו בשבילכם כמה המלצות, שיסייעו לכם חוויה דיסקרטית במלוא הדרה. המשיכו לקרוא –

  • אומרים "החיפזון הוא מהשטן", ולא בכדי. תנו לזמן לעשות את שלו. כדאי שתתוודעו לצד שכנגד באתר, בטרם תחושו מספיק נוח להיפגש עמו או עמה. כמובן, שאם מדובר אודות קשר לשם סטוץ בלבד, כל זה בטל בשישים, אבל למטרה רצינית יותר, השקיעו זמן ומחשבה.
  • תשתדלו להיות קורקטיים, תהיו נאמנים לעצמכם. ולא – הצד השני ירגיש בזיוף חיש מהר, וחבל… אל תגידו דברים שאתם חושבים שהצד השני יאהב. גם אם זה רק למטרות סקס. גם "אישה לערב אחד" מעריכה כנות.
  • לא משנה מה המטרה של הכרויות דיסקרטיות, אל תיפגשו במקום אינטימי, שאין בו הרבה אנשים. אתם לעולם לא תוכלו לדעת מי עומד באמת מאחורי המקלדת. כדאי שתיפגשו בשעות האור, על מנת שתצליחו לאבחן את הסיטואציה במיטבה, ולראות אם בן או בת הזוג שהגיעו לפגישה אכן מתאימים לכם, ולו לכמה שעות של הנאה.

"עשה ואל תעשה" בכל מה שקשור לתחום של הכרויות דיסקרטיות

יש כללים ברורים של "עשה ואל תעשה" בכל מה שמתכתב עם הכרויות דיסקרטיות. הרשימה ארוכה למדי. ניסינו לצמצם אותה, והרי היא לפניכם –

  • אל תמסרו כל אינפורמציה אישית שלכם, לרבות מספר הטלפון, שמכם הפרטי והמשפחה, ומקום משכנכם, או לחלופין מקום העבודה שלכם. לשם תחילת הקשר, תמסרו רק את המייל שלכם. לאחר שתגששו באפלה קצת יותר לעומק, ותרגישו בטוחים יותר, תנדבו מידע.
  • בתחילת הקשר עם הצד השני, תורו אחרי הנורות האדומות. האם מדובר אודות מישהו עם מצבי רוח משתנים, האם הוא "פריק קונטרול", האם הוא מטרידן, האם הוא מגלה סימני קנאה חולניים. באם אחת מהתשובות אכן מתאימה לתיאורו, נוסו כל עוד נפשכם בכם.