הכרויות לעשירים

הכרויות לעשירים

כל הבנות, עוד משחר ילדותן, חולמות על היום שיגיע לחייהן "האביר על הסוס הלבן". אותו אביר שיהיה כליל השלמות, וייקח אותן ברכות אל עבר השקיעה. עם חלוף השנים, אותו אביר הפך לגבר עשיר, עם מרצדס כהה. אין בחורה שלא מפנטזת מדי פעם, שייכנס לחייה איזה גבר עשיר, ויגאל אותה מכל החובות של עבודה מונוטונית, בשכר מינימום. אבל אין ערבויות לכלום. אף אחד עוד לא הוכיח "שכסף זה הכול בחיים". האומנם? תלוי את מי שואלים. אישה שיוצאת עם גבר עשיר, או גבר שיוצא עם אישה עשירה – צריכים לשלם מחיר נפשי קשה, בעוד "בעל המאה הוא בעל הדעה". אבל לא לשם כך התכנסנו, אנו מעוניינים לראות את הטוב שבדברים, ולכן נביא בפניכם את כל היתרונות של הכרויות לעשירים במקום לפנות לאחד מאותם שירותי ליווי.

מה היתרונות של הכרויות לעשירים?

כאשר בוחרים בנתיב של הכרויות לעשירים, הצד העשיר יכול לקנות את כל מה שחלמתם עליו מאז ומתמיד. כפי שנאמר, הוא עשוי לקנות לכם "אף את הירח, והכוכבים". לא תצטרכו לעבוד עוד בעבודה, ששכר מינימום בצדה, או קצת יותר מזה. כל העתיד שלכם ייצבע בוורוד. נגמרו הימים שבהם יצאתם לבלות עם הבני זוג "התפרנים" שלכם, ולהשתתף אתם בחצי מהחשבון במסעדה, או בחופשה. אתם ממש לא חייבים לעבוד בכמה עבודות, כדי להצליח לרכוש רכב או דירה חדשים. מפה והלאה החיים שלכם יהיו מרופדים בכל טוב. למעשה, אתם רק צריכים להצביע על מה שאתם רוצים, והוא מיד יהיה שלכם.

הכרויות לעשירים מתכתבות עם תכונת הג'נטלמניות

לא תאמינו, כיצד הכרויות לעשירים יהפכו את החיים שלכם להרבה יותר נסבלים, בלשון המעטה. במידה וקניות היא השם השני שלכם, תרגישו עם הבן או הבת זוג העשירים על פסגת העולם. במידה והטעם שלכם אקסקלוסיבי ויקר, בני הזוג העשירים יוכלו להשיג לכם כל דבר, ולא משנה כמה הוא עולה. הגיע הזמן שתגידו שלום יפה לארנק שלכם. מעתה ואילך הוא כבר לא יהיה בשימוש. מישהו אחר יפתח את ארנקו בשבילכם. אין ספק כי בכל חנות או מסעדה העשירים יבקשו לשלם עליכם, כאשר הם מלאים בכסף. אבל זאת לא הסיבה היחידה, כי אם מדובר כאן אודות המעשה הכי ג'נטלמני שגבר צריך לעשות. ואם מצבו הכלכלי מאפשר לו, אז מה רע בכך?