היכרות עם תמיכה

היכרות עם תמיכה

האם ידעתם כי הכרויות עם תמיכה אינן המצאה של עכשיו. מדובר אודות תופעה מאז ימי קדם, שבוודאי שאיננה חד פעמית. הסטריאוטיפ שעולה בקונוטציה כאשר חושבים על גברים שתומכים באישה, שעסקינן אודות גברים מבוגרים למדי, עשירים מאוד, שממלאים את בנות זוגם בכל טוב במקום לפנות לאת מאותן נערות ליווי. אבל "אין ארוחות חינם". מה שמניע אותם הוא קבלת תמורה מלאה לכספם, כמו גם על התקדמות מקצועית, תמיכה כלכלית, או כל מיני טובות במובן החומרי של המלה. אבל סטריאוטיפ זה לא תמיד מדויק. ניתן להבחין בהרבה מערכות יחסים, שמבוססות על תמיכה מצד העשיר, שהקשר בין בני הזוג הינו אינטימי, ומבוסס על חברות אמתית. ובמאמר זה ננסה להבין מה היתרונות האמתיים של יחסי תמיכה כאלו.

הכרויות עם תמיכה מייתרת את כל "ההידבקות"

המון נשים, שמתחילות לצאת עם גברים – בהתחלה הכול יפה וטוב, עד שהגבר הופך להיות תלותי באישה, וממש "חונק אותה". מאוד מהר הוא לא מפסיק לשלוח לה הודעות בטלפון, ומתקשר אליה כמה פעמים ביום, רק על מנת לוודא עם מי הן, מתי הן שבות הביתה, ומה מעשיהן באופן כללי. יש נשים שמתות על הדבקיות הזאת. מרביתן ממש לא. בעיקר הנשים העצמאיות יותר. ובשביל אותן נשים יחסי היכרות עם תמיכה הינם מעולים, כי כל "הדבק" הזה לא מקבל במה. לגבר העשיר, התומך, לא ממש אכפת מה אתן עושות, ועם מי, בכל רגע נתון. מה שחשוב לו שתהיו זמינות, כאשר הוא צריך אתכן. כאשר אתן בעיסוקים שלכן, סביר להניח שבכלל לא יהיה לו אכפת מה אתן בכלל עושות.

הכרויות עם תמיכה – לאו דווקא לחסרות השכלה

קיים המיתוס, שמכתיב את צו השעה. לפיו כל בחורה שבוחרת בנתיב של היכרות עם תמיכה היא בוודאי "סתומה". אבל אנו פה כדי להפריך את המיתוס הזה. הרבה מהנשים הללו חכמות ביותר, ולראיה הבחירה בדרך חיים זאת. מתוך התובנה, כי אין להן מספיק כסף כדי לממן את הלימודים במסגרת להשכלה גבוהה, הן מעדיפות להיכנס לקשר שאינו מחייב, ליחסי "שוגר דדי", כאשר יהיה מי שיממן להן את כל הלימודים האקדמאיים שלהן. אז בוודאי תבינו, כי ממש לא מדובר בנשים רפות שכל. ואגב, רוב האנשים שמחפשים להעניק תמיכה תמורת מערכת יחסים כזאת, ממש אינם מעוניינים בעלמות חן מטומטמות. הם רוצים לידם נשות שיחה אינטליגנטיות, שיודעות דבר או שניים על החיים כהווייתם.